Ewelina Nowakowska

Nova Studio

— Kim jestem

Zawód architekta wnętrz pozwala mi łączyć dyscypliny sztuki oraz rzemiosła, które od zawsze niezwykle mnie interesują. Studia na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz staż w Ecole Nationale Supérieure d’Art na kierunku Design wzmocniły przekonanie, że powinnam zajmować się właśnie tym kierunkiem.

W 2008 roku założyłam studio projektowe Nova. Przez kolejne lata udało mi się poznać cudownych ludzi, którzy są moimi klientami. Często wracają, a także polecają moje usługi swoim rodzinom i znajomym.

Dzięki niewielkiej grupie zdolnych współpracowników udaje mi się z powodzeniem realizować przestrzennie prywatne oraz komercyjne dopilnowując osobiście wszystkich detali. Całość dopełnia zespół wykonawców, którzy sprawdzają się w najbardziej skomplikowanej rzeczywistości budowy i których chętnie polecam.

Zdarza mi się znaleźć wolny czas. Wówczas maluję i zajmuję się ceramika artystyczną. Sporo podróżuję.

Ewelina Nowakowska

— Nova Studio

Nova Studio wykonuje zarówno skomplikowane projekty przestrzeni publicznych jak również wymagające niezwykle funkcjonalnego układu i wyposażenia projekty powierzchni prywatnych.

Szczególną uwagę przykładamy do oczekiwań i gustów klientów, wsłuchując się w ich potrzeby i dopasowując rozwiązania estetyczne oraz techniczne do ich potrzeb.

Aby sprostać wymaganiom klienta oraz osiągnąć zamierzony cel projektowy, począwszy od koncepcji, poprzez projekt wykonawczy, projekt mebli, dobór materiałów jest wykonywany niezwykle rzetelnie i szczegółowo. Zajmujemy się koordynacją wszystkich branż. Proces projektowy zakończony nadzorami autorskimi pozwala uniknąć pomyłek oraz problemów wykonawczych.

Benue theme by kotofey. All Rights Reserved.